15 mar 2017

Letnie Warsztaty Językowe z Atelier!

Lato tuż tuż, więc wychodzimy naprzeciw wakacyjnej nudzie i proponujemy letnie warsztaty języka francuskiego na łonie natury w Rezydencji Dwór Polski w Bełchatowie.

Nasze warsztaty będą wyjątkowe dzięki wyjątkowej osóbce prosto z Francji:-), która pochodzi z malowniczego regionu wygasłych wulkanów, czyli Owernii, a dokładnie Pont du Chateau.
Maelys Paul będzie nam towarzyszyć codziennie w naszych zmaganiach z językiem francuskim. Zna francuski i angielski, ma 14 lat, więc dzieci będą mogły sprawdzić na żywo swoją znajomość języka oraz nabrać dalszej motywacji do nauki tego najpiękniejszego języka świata  a może nawet zaprzyjaźnić się z naszą przyjaciółką z Francji i mieć z nią kontakt po jej wyjeździe? Któż to wie? 

Na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji w języku francuskim oczywiście:-) m.in. degustacja serów z regionu naszego Gościa, wspólny trening jogi, warsztaty kulinarne kuchni francuskiej przygotowane przez kucharza, który zna j. francuski i wiele lat przebywał we Francji, wspólne szycie misia Francois – naszej maskotki z logotypu i wiele wiele innych atrakcji….

Liczba miejsc ograniczona, a więcej informacji pod nr tel 668 464 402.

atelier_malego_poligloty_A3_poziom